Loading
Akční nabídky a slevy
30.9.2015
Nepodceňujte prevenci proti chřipce!

Očkování proti chřipce je osvědčené, prověřené a velmi dobře snášené. Letos očkujeme nejmodernější dostupnou vakcínou.

7.9.2014
Dárkové vouchery

Chcete svému blízkému věnovat dárek, který má skutečnou hodnotu? Darujte některý z našich dárkových voucherů (poukázek) na očkování.

Novinky z domova i ze světa
Očkování proti chřipce je přínosné pro všechny generace

Stávající období je nejvhodnějším časem pro očkování proti chřipce – nemoci, která patří k největším zabijákům na naší planetě. Jen v ČR si ročně vyžádá stovky obětí na životech, což je dvojnásobek počtu úmrtí u dopravních nehod v ČR. Celosvětově způsobí až půl mil. smrtelných případů za rok a 3-5 milionů těžkých stavů s komplikovanou rekonvalescencí. 

Odpůrci očkování šířili hoax o autismu, uklidňovat musel i SÚKL

Neočkujte teď děti vakcínou MMR nebo se u nich rozvine autismus. Několik dětí v mém okolí přestalo chodit. Zpráva s tímto obsahem se v předchozích týdnech rozšířila na sociální síti facebook rychlostí blesku. Lživou zprávu o poškození několika dětí očkováním sdílely tisíce českých rodičů. Nikoho z nich přitom nenapadlo, že může jít o informace, které se nezakládají na pravdě. Státní ústav pro kontrolu léčiv musel vyděšeným rodičům vysvětlovat, že jde o naprostý nesmysl a používaná vakcína je zcela v pořádku. Nepodložená informace o tom, že vakcína proti zarděnkám, příušnicím a spalničkám způsobuje autismus, přitom koluje mezi odpůrci očkování už od začátku 90. let a to i přesto, že byla mnohokrát vyvrácena.

„Lékař by se měl každého svého pacienta o důležitosti očkování alespoň pokusit přesvědčit"

Rozhovor s klientem našich center - panem Josefem Mohylou, který přežil klíšťovou encefalitidu s trvalými následky.