Adacel Polio

Vakcína proti záškrtu, tetanu, dávivému kašli a dětské obrně určená pro osoby starší 3 let jako posilovací dávka. Vakcína se očkuje do horní části paže.

Dle požadavku MZČR je od 5.4.2024 pro těhotné k očkování proti černému kašli dostupná vakcína Adacel. Dle požadavku MZČR a doporučení České vakcinologické společnosti ČLS JEP z března 2024 je možno, po dobu omezené dostupnosti vakcín Adacel a Boostrix, využít k očkování proti černému kašli u dospělých i vakcínu Adacel Polio, je-li dostupná.

Adacel Polio

Cena za dávku: 1 290 Kč
Není k dispozici
  • Objednání na konkrétní čas bez zdlouhavého čekání v čekárně
  • Konzultace s opravdovými odborníky ve svém oboru
  • Většina vakcín je dostupná přímo v ordinacích

Očkovací schéma

Jedna dávka ve stanovený den.

Přeočkování

Přeočkování nebylo stanoveno.

Omezení a doporučení

V době očkování nesmíte být akutně nemocní, 2–3 dny po aplikaci se nedoporučuje fyzická zátěž, návštěva sauny, solária ani větší konzumace alkoholických nápojů. Odstup od předchozího a dalšího očkování musí být minimálně dva týdny. V době očkování není vhodné užívat antibiotika. Pokud právě antibiotika užíváte a máte zájem o očkování, kontaktujte nás na e-mailu info@ockovacicentrum.cz. Konečné rozhodnutí o vhodnosti očkování je na lékaři. Lehké nachlazení nebo rýma není kontraindikací očkování.

Přínos očkování v těhotenství zhodnotí lékař.

Po očkování se může dostavit bolest, zarudnutí a otok v místě vpichu, únava, průjem, nevolnost, bolest hlavy nebo horečka. Aplikace vakcíny může být spojena s nežádoucími účinky, které jsou popsány v příbalovém letáku přípravku.

Příspěvek pojišťovny

Máte zájem o očkování a chcete příspěvek? Připravili jsme pro vás rychlý přehled příspěvků pojišťoven.


Upozornění: Veškeré zde uvedené údaje mají pouze informativní charakter. Volba vakcíny nebo očkovacího schématu přísluší vždy lékaři po osobní konzultaci v očkovacím centru.
Adacel Polio je registrovaný léčivý přípravek – vakcína. Přípravek je vázán na lékařský předpis. O očkování se předem poraďte s lékařem a pečlivě si pročtěte příbalovou informaci. Očkování nemusí ochránit 100 % očkovaných osob.

Rezervujte si termín ještě dnes

Adacel Polio

Cena za dávku: 1 290 Kč
Není k dispozici
Mapa ordinací x

Najděte si nejbližší ordinaci

Největší síť očkovacích center v ČR.

  • Odbornost
  • Dostupnost
  • Kvalita