Vaxneuvance

Vakcína proti pneumokokovým infekcím je určena pro osoby od 6 týdnů věku.

Očkování je nutno rezervovat přes zákaznickou linku na čísle 545 123 321.

Vaxneuvance

Cena za dávku: 2 010 Kč
  • Objednání na konkrétní čas bez zdlouhavého čekání v čekárně
  • Konzultace s opravdovými odborníky ve svém oboru
  • Většina vakcín je dostupná přímo v ordinacích

Očkovací schéma

Děti od šesti týdnů do 2 let věku: podávají se dvě dávky s odstupem 8 týdnů, podání posilovací dávky se doporučuje mezi 11. a 15. měsícem věku.

Děti od 2 let do 18 let věku: očkuje se jednou dávkou ve zvolený den.

Osoby od 18 let výše: očkuje se jednou dávkou ve zvolený den.

Přeočkování

Přeočkování nebylo stanoveno.

Omezení a doporučení

V době očkování nesmíte být akutně nemocní, v den aplikace se nedoporučuje fyzická zátěž, návštěva sauny, solária ani větší konzumace alkoholických nápojů. Odstup od předchozího a dalšího očkování musí být minimálně dva týdny. V době očkování není vhodné užívat antibiotika. Pokud právě antibiotika užíváte a máte zájem o očkování, kontaktujte nás na e-mailu info@ockovacicentrum.cz. Konečné rozhodnutí o vhodnosti očkování je na lékaři. Lehké nachlazení nebo rýma není kontraindikací očkování.

Údaje o podání vakcíny Vaxneuvance u těhotných žen jsou omezené, vakcína má být použita během těhotenství pouze v případě, pokud očekávané přínosy pro matku převáží nad možnými riziky, včetně rizika pro plod. Není známo, zda je vakcína Vaxneuvance vylučována do mateřského mléka.

Po očkování se může dostavit bolest, otok nebo zarudnutí v místě vpichu, únava, bolest hlavy, svalů nebo kloubů. Aplikace vakcíny může být spojena s nežádoucími účinky, které jsou popsány v příbalovém letáku přípravku.

Příspěvek pojišťovny

Máte zájem o očkování a chcete příspěvek? Připravili jsme pro vás rychlý přehled příspěvků pojišťoven.


Upozornění: Veškeré zde uvedené údaje mají pouze informativní charakter. Volba vakcíny nebo očkovacího schématu přísluší vždy lékaři po osobní konzultaci v očkovacím centru.
Vaxneuvance je registrovaný léčivý přípravek – vakcína. Přípravek je vázán na lékařský předpis. O očkování se předem poraďte s lékařem a pečlivě si pročtěte příbalovou informaci. Očkování nemusí ochránit 100 % očkovaných osob.

Rezervujte si termín ještě dnes

Vaxneuvance

Cena za dávku: 2 010 Kč
Mapa ordinací x

Najděte si nejbližší ordinaci

Největší síť očkovacích center v ČR.

  • Odbornost
  • Dostupnost
  • Kvalita