Probiotravel 30 tbl.

Probiotravel 30 tbl.

Doplněk stravy ProbioTravel je určený pro dospělé a děti od 3 let.

Obsahuje komplex 14 pečlivě vybraných mikrobiálních kmenů v denní dávce 10 miliard živých mikroorganismů. Bakterie a kvasinky jsou zpracovány unikátní technologií „adhesion plus“, která umožňuje jejich zvýšenou přilnavost ke sliznicím. V kombinaci s vysokou variabilitou kmenů se tak vytváří unikátní předpoklady pro doplnění bakterií v tlustém a tenkém střevě. Stabilita kultur je zvýšena použitím speciální PVDC folie, která chrání přípravek před vzdušnou vlhkostí.

Vitamín C přispívá k udržení normálního energetického metabolismu a k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Inulin je využitelný bifidogenními bakteriemi ve střevě.

ProbioTravel je vhodný k dlouhodobému užívání nejen cestovateli.

Aktivní látkymg / 1 tob.% DRHP*
Inulin150 mgnení stanovena
Mikrobiální kultury:

Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus casei, Lactobacillus reuteri, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium animalis, Bifidobbacterium infantis, Streptococcus thermophilus, Saccharomyces Boulardii, Bacillus coagulans

10 x 109 CFU**není stanovena
Vitamín C (kyselina L-askorbová)40 mg50

**CFU – počet živých mikroorganismů (colony-forming units) při výstupní kontrole z výroby
*DRHP – denní referenční hodnota příjmu

Složení: Inulin, mikrobiální kultury (viz aktivní látky), plnidlo (mikrokrystalická celulóza, hydroxypropylmethylcelulóza), vitamín C (kyselina L-askorbová), protispékavé látky (hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý), obal tobolky (hydroxypropylmethylcelulóza)

Doporučené dávkování: 1 tobolka denně, ideálně ráno před jídlem zapít sklenicí vlažné tekutiny. Doporučujeme užívat dlouhodobě. Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Neužívat v případě přecitlivělosti na některou ze složek. Ukládejte mimo dosah dětí. Není vhodné pro kojící a těhotné ženy a děti do 3 let.