Olympiáda dětí a mládeže 2024

    Protože prevence se vyplácí a pohyb je prevencí pro zdraví velmi účinnou, účast na sportovních akcích není pro Avenier neobvyklá. Proto se v termínu 23. – 27. 6. můžeme potkat v Českých Budějovicích na Olympiádě dětí a mládeže.

Jde o republikovou soutěž krajských výprav konanou od roku 2003, kdy se odehrálo již 10 letních a 10 zimních podob této akce. Za tuto dobu prošlo projektem již 41 972 sportovců, mezi nimiž byli i sportovci, kteří si již splnili i svůj velký olympijský sen, jako Ester Ledecká, Josef Dostál, nebo vítězka Grand Slamu Barbora Krejčíková. Letos se Olympiády bude účastnit téměř 4 000 mladých sportovců ve věku od dvanácti do šestnácti let a sportovat budou v 78 disciplínách.

Na XXI. ročníku této události bude možnost potkat spoustu sportovních osobností, které zastanou roli vlajkonošů pro slavnostní zahájení na budějovické náplavce. Abychom jmenovali některé z nich, budete mít možnost potkat například hokejového mistra Libora Procházku, medailovou basketbalistku Evu Hlaváčkovou Vítečkovou, nebo biatlonistku Evu Puskarčíkovou. Stejně tak na slavnostním zahájení nebude chybět hudební produkce, které se chopí Adam Mišík, nebo Jihočeská Filharmonie „Malý princ“.

Během následujících čtyř dnů budete mít vy, či vaše děti možnost u stánku společnosti Avenier zahrát zábavnou týmovou hru o zajímavé ceny . Soutěžit budeme tematicky v rámci klíšťové sezóny v odhánění klíšťat, a tak se můžete stát hrdinou, „sejmout“ všechna klíšťata, která na Vás vyskočí na našich světelných kuželech, a „Být safe“. Vyhrát tak můžete multifunkční helmu značky POC s moderní technologií ochrany MIPS.

Máme radost, že se můžeme účastnit události, která mládež motivuje k sebezdokonalování v duchu sportovních hodnot, pojďte se účastnit s námi. Budeme se na Vás těšit!