Loading...
Nahrávám

Očkování proti chřipce a pneumokokům

Vytvořte si komplexní ochranu na zimu. Při současné aplikaci obou vakcín z balíčku se jejich účinek zvyšuje.

Chřipka se naplno projevuje v takzvané chřipkové sezóně. Očkování proti chřipce je nejjistější formou prevence a doporučujeme jej využít všem, kteří jsou často v blízkém kontaktu se skupinami osob - kolegů, klientů, kamarádů, nebo mají chronické zdravotní obtíže, či oslabenou imunitu. Pro ochranu proti zápalu plic, zánětu mozkových obalů a dalším infekcím doporučujeme konzultovat s lékařem i očkování proti pneumokokům.

Chraňte se před chřipkou a pneumokokem!

Očkováním proti chřipce se můžete chránit v nastávající chřipkové sezóně 2016 / 2017. Očkování proti pneumokokům Vás může chránit dlouhodobě v závislosti na Vašem věku.
 
 nemoc vakcína cena včetně aplikace 
chřipka Vaxigrip / Influvac 310 Kč
pneumokokové infekce Pneumo 23     640 Kč
pneumokokové infekce Prevenar 13 1 860 Kč
 
Rozhodnete-li se využít očkování proti oběma nemocem najednou, získáte slevu na balíček ve výši 150 Kč. Slevu je možno využít v případě současného zakoupení obou vakcín. 
 
Chcete se poradit přímo s lékařem?

Související odkazy
Další články v rubrice
Sleva na očkování v centru České Budějovice 01.02.2018

Využijte slevu 179 Kč na očkování nejen do zahraničí v našem centru Očkování a cestovní medicíny v Českých Budějovicích. Sleva se vztahuje na všechna očkování.

PODMÍNKY AKCE:

Akce platí pouze v tomto centru 1.2 - 31.3.2018.

Sleva se počítá z celkových základních cen očkování (včetně aplikace). Sleva se odečtítá z ceníkové ceny až na daném centru. Slevu není možné kombinovat s jinými slevami.

ADRESA:

Obchodní centrum IGY
Pražská 1247/24 (vchod z ulice Pekárenská)
České Budějovice