Apexxnar

Vakcína Apexxnar proti pneumokokovým infekcím je určena pro osoby ve věku 18 let a starší. Vakcína se očkuje do horní části paže. Chrání proti 20 sérotypům obsaženým ve vakcíně.

Apexxnar

Cena za dávku: 1 971 Kč
  • Objednání na konkrétní čas bez zdlouhavého čekání v čekárně
  • Konzultace s opravdovými odborníky ve svém oboru
  • Většina vakcín je dostupná přímo v ordinacích

Očkovací schéma

Vakcína je určena pro jedince od 18 let věku.

Osoby od 18 let výše: podává se jedna dávka ve zvolený den.

Přeočkování

Přeočkování nebylo stanoveno.

Omezení a doporučení

V době očkování nesmíte být akutně nemocní, v den aplikace se nedoporučuje fyzická zátěž, návštěva sauny, solária ani větší konzumace alkoholických nápojů. Odstup od předchozího a dalšího očkování musí být minimálně dva týdny. V době očkování není vhodné užívat antibiotika. Pokud právě antibiotika užíváte a máte zájem o očkování, kontaktujte nás na e-mailu info@ockovacicentrum.cz. Konečné rozhodnutí o vhodnosti očkování je na lékaři. Lehké nachlazení nebo rýma není kontraindikací očkování.

Neexistují údaje o použití Apexxnaru u těhotných žen, vakcína by proto neměla být podávána během těhotenství, je možné ho zvažovat pouze pokud přínosy převáží rizika očkování. Není známo, zda je vakcína Apexxnar vylučována do mateřského mléka.

Po očkování se může dostavit bolestivost, citlivost, zarudnutí a otok v místě vpichu, bolest kloubů, svalů nebo horečka. Aplikace vakcíny může být spojena s nežádoucími účinky, které jsou popsány v příbalovém letáku přípravku.

Příspěvek pojišťovny

Máte zájem o očkování a chcete příspěvek? Připravili jsme pro vás rychlý přehled příspěvků pojišťoven.


Upozornění: Veškeré zde uvedené údaje mají pouze informativní charakter. Volba vakcíny nebo očkovacího schématu přísluší vždy lékaři po osobní konzultaci v očkovacím centru.
Apexxnar je registrovaný léčivý přípravek – vakcína. Přípravek je vázán na lékařský předpis. O očkování se předem poraďte s lékařem a pečlivě si pročtěte příbalovou informaci. Očkování nemusí ochránit 100 % očkovaných osob.

Rezervujte si termín ještě dnes

Apexxnar

Cena za dávku: 1 971 Kč
Mapa ordinací

Najděte si nejbližší ordinaci

Největší síť očkovacích center v ČR.

  • Odbornost
  • Dostupnost
  • Kvalita